У Подільську податківці пояснювали підприємцям, як працювати з РРО

Податкова інспекція Подільського району провела велике зібранні з підприємцями, на якому роз’яснювали застосування реєстраторів розрахункових операцій та ПРРО (реєстраторів розрахункових операцій) – програми, яка встановлюється на планшет, ноутбук, телефон і таким чином вони стають фіскальним апаратом.

Про це повідомили в Подільській міськраді.

Податківці розповіли, що підприємці-платники єдиного податку ІІ-IV груп незалежно від виду діяльності та обсягу доходу, які здійснюють розрахунки за товар готівкою або за допомогою платіжних карток зобов’язані застосовувати РРО або ПРРО та повинні видавати фіскальні чеки покупцям.

Виняток щодо використання реєстраторів розрахункових операції є для платників, які здійснюють діяльність на території села, але якщо доход не перевищив 167 мінімальних заробітних плат. За таких обставин сільські підприємці мають вести розрахункові книжки.

Також на зібранні з підприємцями тримав слово представник науково-виробничого приватного підприємства «Ремсервіс», що займається обслуговуванням касових апаратів, фіскальних реєстраторів і їх технічною підтримкою. Учасникам семінару отримали друковану інформацію про покрокові інструкції налаштування ПРРО.

Говорилося, що багато підприємців вже у поважному віці, тому їм складно збагнути нові технології та бояться заплутатися в їх застосуванні. Під час перевірок податкової за це їх можуть щонайменше оштрафувати.

Індивідуальні консультації підприємцям службовці податкової інспекції будуть надавати у своєму сервісному центрі.

На Одещині податкова інспекція району провела велике зібрання з підприємцями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *