Арештоване майно: в Таїровській громаді згоріла скандальна новобудова

В селі Лиманка, що на території Таїровської ОТГ на Одещині, інвестори житлового комплексу “Комфорт” залишилися без будинків. Це сталося внаслідок пожежі, яка знищила будівлі.

Вдень на місце пожежі прийшли інвестори, які вклали гроші у недобудований житловий комплекс “Комфорт”. За їхніми словами, зведення розпочали у 2014 році. Втім через накладений арешт на будівництво та судовий розгляд, зведення ЖК призупинили.

За словами одного з інвесторів Олександра Мороза, за це житло у 2014 році він заплатив 28 тисяч доларів.

“Поки йде слідство, напевно, тут вирішили зачистити залишки, якісь сліди, за які ми боролися. Нещодавно ми виявили на OLX, що його вже хочуть продати, далі щось будувати напевно чи ще щось, я не знаю. Залишилися ми без житла, без квартир і хотіли б щоб на нас хтось звернув увагу”, – розказав чоловік.

Згоріли два дерев’яні будинки, які перебували у стані незавершеного будівництва.

“Я вклала сюди гроші, мені дали документи де вказано, що мою квартиру збудують протягом 4 місяців за якимось супершвидкісним технологіям, але досі квартира недобудована. Через це йде судовий позов, а будинок стояв недобудований. Він дуже заважав комусь, тому позбулися його”, – заявила інвесторка Світлана.

Інвестори

Нагадаємо, вночі 21 січня у селі Лиманка Одеської області спалахнули дерев’яні будинки. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

“Тут дуже яскраво було полум’я. Ми вийшли на кухню і подивилися у вікно, усе горить і полум’я просто велике. Головне було, щоб ця пожежа не охопила будинки, що стоять поруч і військову частину, і там де я мешкаю”, – поділився враженнями свідок пожежі Ілля Артеменко.

За даними рятувальників, пожежу відпрацювали за підвищеним номером виклику.

“По прибутті на виклик, було встановлено, що вогнем охоплено два дерев’яних будинків, що знаходились на стадії будівництва. Була загроза розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі. О 5-й годині пожежа була локалізована та о 8-й годині 5 хвилин ліквідована на площі 1200 метрів квадратних”, – повідомила речниця ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.

Джерело – Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *