Березівський міський голова Одеської області Валерій Григораш 17 січня привітав молоде подружжя міста з народженням сина Дмитрика. Місцева влада вже традиційно урочисто вітає кожну молоду родину з появою на світ нових мешканців громади.
«Ще одна родина Березівської громади стала щасливішою, адже у них народився хлопчик Дмитро. Тому в продовження доброї традиції міської ради привітав рідних новонародженого та вручив подарунки, Свідоцтво малюка та спеціально розроблений для громади значок з лелекою – символ нашого рідного міста», – зазначив Валерій Григораш.
Серед пріоритетів молодіжної та сімейної політики в Березівській міськраді є підтримка обдарованої та талановитої молоді, кращим представникам якої виплачуються премії міського голови за особисті досягнення в різних сферах суспільного життя.
Також місцева влада велику увагу приділяє підтримці багатодітних родин, забезпеченню їх права на пільги.
А 14 січня Березівська міська рада вже вчетверте провела народні гуляння “Березівка щедрує”, які стали традицією за ініціативи міського голови. Цьогорічне свято не стало виключенням і зібрало на центральній площі біля головної ялинки понад 3 сотні жителів громади та гостей міста.
![Березівка](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/кол-300x200.jpg)
Зазначимо, що до складу цієї громади, крім міста Березівка, входять села Вікторівка, Ланове, Роздол, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.