У селі Мала Василівка, що входить до складу Любашівської ОТГ на Одещині, урочисто відкрили новий медіа-центр, який стане не лише культурним простором у селі, а й місцем зустрічей, потенціалу та розвитку. Символічно, що святкова подія для Любашівської громади відбулась саме у день Старого Нового року та день Василя, 14 січня.
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/мед-1-300x200.jpg)
Просторі приміщення колишньої бібліотеки функціонально змінили, створили окремий майданчик для тренінгів та семінарів, облаштували сучасною комп’ютерною технікою, закупили нові меблі, оздобили кожен куточок.
Тут також діє бібліотека, музей, кімната для відпочинку та спортивних занять.
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа5-300x200.jpg)
Сподіваються, но цей заклад стане відвідуваним, тут можуть відбуватися різноманітні культурні, освітні проекти та програми, дозвілля для молоді, територія стала більш привабливою для туристів.
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіацентр-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа10-150x150.jpg)
На завершення у новій відремонтованій до Нового року залі колишнього сільського клубу, а зараз приміщенні ТОВ “Тилігул”, для жителів села та гостей провели масштабний концерт за участі артистів комунального закладу “Центр культури і дозвілля Любашівської селищної ради”, артистів та молоді села Мала Василівка, Олександра Славінського та Івана Гребенщикова з Троїцького Будинку народної творчості ім. Р. Палецького, гурту “Сільські радощі” з села Гвоздавка Зеленогірської селищної ради.
У Любашівській селищній раді дякують усім ідейним натхненникам та своїм мешканцям за це один рік плідної співпраці і мають неабиякі плани на 2022 рік.
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа8-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа7-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа6-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа9-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа1-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа2-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа3-300x200.jpg)
![Любашівська громада](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/медіа11-300x200.jpg)