Міністерка у справах ветеранів вшанувала загиблих героїв у Доброславі

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна 16 грудня відвідала на Одещині селище Доброслав. Разом з місцевою владою гостя вшанувала захисників України, які загинули внаслідок російсько-української агресії.

У складі делегації до селища патріотів увійшов і громадський діяч Сергій Гуцалюк.

Доброслав“З товариством мали честь поспілкуватись з міністеркою у справах ветеранів України, пані Юлією Лапутіною про військово-патріотичне виховання молоді, відновлення та збереження національної пам’яті та належне вшанування Героїв у найкращому містечку Південної України, де все це культивується та запроваджується у життя громадою Доброславської ОТГ. Дякую Людмила Прокопечко та її команді за  принципову державницьку позицію! Слава Україні!», – повідомив Гуцалюк у фейсбуці.

Зокрема, делегація поклала квіти до Пам’ятника українським кіборгам – захисникам Донецького аеропорту, та до Пам’ятного знаку загиблим героям 28 бригади, які встановленоу Доброславі.

На нараді в селищній раді говорили про патріотизм та вшанування героїв.

Нагадаємо, що до складу Доброславської громади крім селища Доброслав входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *