Доброславська громада відкрила новий парк у селі Трояндове

29 листопада керівництво Доброславської селищної громади на Одещині відкрило новий парк. Урочистості відбулися у селі Трояндове, що увійшло до складу громади.

«Чудове свято з нагоди відкриття парку і центральної площі відбулося сьогодні в Трояндовому. І навіть рясний дощ, що розпочався саме в час урочистого заходу, не зміг стати на заваді радісному настроєві всіх присутніх на святі. Дякую всім, хто вклав у цей об’єкт не тільки частину своєї праці, а й частинку свого серця», – зазначила на урочистому відкритті Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.

Колишнє село Кірове в 2016 році було перейменоване на Трояндове, тим самим вшанували працю багатьох квітникарів цього населеного пункту, які професійно займаються вирощуванням саджанців троянд, що здобули визнання на Одещині.

Нагадаємо, що в іншому селі цієї громади, с. Старі Шомполи, жителі села посадили 300 дерев і кущів у майбутньому сільському парку, родзинкою якого буде реставрована стара криниця.

Натомість центр громади, селище Доброслав, вже давно привертає увагу гостей регіону своїми різноманітними неперевершеними скверами.

Нагадаємо, що до складу громади крім селища Доброслав входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки. Чисельність населення цієї ОТГ понад 15 тис осіб. Крім того, тут є три старостинські округи: Шомполівський, Кремидівський, Трояндівський. Площа цієї ОТГ складає 310 кв км.

На Одещині у селі троянд відкрили новий парк
На Одещині у селі троянд відкрили новий парк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *