У Затишанській громаді чистять торосівський струмок

Цьогорічне надмірно дощове літо продемонструвало «слабкі місця» у населених пунктах Затишанської громади, адже під час злив сталося підтоплення житлових будинків, присадибних ділянок та вулиць.

ТоросовеВеликої шкоди від дощів зазнало село Торосове. І хоч тут значну роль відіграв «людський фактор» (коли було розорано захисні смуги і в один день населений пункт опинився в облозі великої води), влада Затишанської громади докладає всіх зусиль, щоб підтоплення більше не повторилося. Саме тому днями в селі розпочалися роботи з розчищення струмка, який пролягає по вулиці Центральній практично через увесь населений пункт.

Роботи виконують працівники комунального підприємства «Господар». Фінансування здійснюється з бюджету Затишанської селищної ради.

Торосове«Складність розчищення струмка полягає в тому, що впоперек течії проходить безліч водопровідних ліній. Колись давно центральна мережа була прокладена по одну сторону струмка, а на протилежний бік вулиці водогін кожен тягнув собі як міг. У когось одне відгалуження на декілька сусідів, у когось – персональна лінія. На жаль, сьогодні ніхто не може сказати точно, де саме проходять труби, тому працівникам КП «Господар» потрібно виконувати роботи з великою обережністю», – розповів Геннадій Топольницький, голова Затишанської громади.

Ще одна проблема – чимало куп сміття уздовж струмка, повідомляють в місцевій раді. Чомусь для торосівських господарів викидати увесь непотріб у саме русло або на березі – звична справа і нікого не хвилює хто це все прибиратиме. Постає запитання: для чого тоді витрачати бюджетні кошти і чистити струмок? тАдже з таким ставленням через якийсь час він знову стане засміченим і перестане виконувати свою функцію з відведення дощових вод.

Тому керівництво Затишанської громади закликає селян думати про завтрашній день, дбати про свою безпеку та безпеку своїх помешкань і щодня пам’ятати: природа завжди «віддячує» людям за їх діяльність.   

Джерело – сайт Затишанської громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *