Чотириразове здорожчання газу стане непосильним для громад Одещини

Чотириразове подорожчання природного газу стало непосильним для ОТГ Одеської області, – таку думку у соцмережі висловив голова Іванівської селищної громади Віктор Лобач.

«Зараз майже перед кожним керівником громади України постало питання, де знайти додаткові кошти в бюджеті на сплату за природній газ для бюджетної сфери: шкіл, дитячих садочків, лікарень.

Так, 24-го лютого 2021 року ми закупили для шкіл громади та дитячих садочків 129700 м3 газу по ціні 4975 грн. на загальну суму 774309 тис., а уже в першій половині вересня цього року закупили 7995 м3 по ціні 19399 грн., на загальну суму 154861 грн.

За такий короткий період ціна виросла у чотири рази, але і це не кінець. Уже, щоб закупити газ на листопад торги розпочинаються з суми 27300 грн.

Якщо це не зупиниться, то коштів в громадах майже не залишиться ні на які інші потреби.

Не хочу драматизувати ситуацію, але пишу для того, щоб ви знали, що чекає всіх нас попереду, а крім освітніх закладів є ще лікарня і як там бути хворим в палатах без опалення.

Ні один голова громади не впливає на ці процеси в Україні, тому звертаюсь до Уряду та Верховної ради України, в особі народних депутатів Степана Чернявського та Сергія Колебошина втрутитися в це питання і на вищому рівні вирішити його.

Мовчання та бездіяльність призведе до не передбачуваних наслідків, де першими постраждають діти та хворі», – зазначив В. Лобач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *