На одеській Молдаванці відкрили новий Центр адмінпослуг. ФОТО

25 серпня 2021 року на Молдаванці відкрився підрозділ Центру надання адміністративних послуг. Це вже п’яте представництво ЦНАП в Одесі. Новий Центр на вулиці Дальницькій, 2 працюватиме шість днів на тиждень і надавати послуги з реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання, видачі довідок про реєстрацію, оформлення біометричних паспортів.

ЦНАПТакож тут здійснюватиметься прийомом документів у рамках комплексної послуги «єМалятко», повідомляють в Одеській міській раді.

У новому підрозділі працюють 25 співробітників. Крім того, організована зона самообслуговування, де відвідувач може самостійно зняти копії документів, отримати консультацію за допомогою вебпорталу адміністративних послуг cnap.odessa.ua або записатися на прийом.

Відкриваючи новий підрозділ, Одеський міський голова Геннадій Труханов зазначив, що дислокація нового Центру адмінпослуг вибрана не випадково – він знаходиться на перетині транспортних шляхів, а його місце розташування зручне для жителів величезного масиву приватного сектору. Крім того, робота таких центрів у різних районах міста дозволяє істотно розвантажити громадський транспорт і дороги.

«Ми поставили перед собою завдання – наближення послуг до населення. У даному випадку мова йде про адміністративні послуги. У новому Центрі так само, як і інших підрозділах, організована робота за принципом «прозорий офіс», створені комфортні умови, підібраний кваліфікований персонал. Насамперед тут будуть надаватися найбільш затребувані послуги, надалі – будемо нарощувати можливості офісу», – розповів мер.

Графік роботи Центру:

понеділок, середа, п’ятниця – 09:00 до 18:00,

вівторок , четвер – 09:00 до 20:00,

субота – 09:00 до 16:45, неділя – вихідний.

ЦНАП

ЦНАПЦНАПЦНАПФОТО – Одеська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *