Красносільська громада взяла під опіку 60 самотніх непрацездатних жителів

Пріоритетним напрямком роботи Красносільської територіальної громади Одеської області є соціальний захист найбільш вразливих верств населення. Тому до штату відділу соціального захисту населення Красносільської сільської ради оформлено 6 соціальних робітників. Вони обслуговують 60 одиноких непрацездатних та самотніх  проживаючих непрацездатних громадян вдома. До одиноко проживаючих відносяться ті громадяни, які мають дітей пенсійного віку, але з ними не проживають.

КрасносілкаПро це повідомила голова Красносільської ОТГ Марина Архірій на своїй сторінці у Фейсбуці.

Соціальні робітники надають допомогу в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, годування, руховий режим), веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, обробіток 0,01 га земельної ділянки тощо), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, працівників комунальних служб). Також надається допомога щодо психологічної підтримки; надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в оформленні документів тощо, розповіла голова громади Марина Архірій.

Нагадаємо, що до складу цієї громади, що розташувалася на східному узбережжі курортного лиману Куяльник, входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

 

В населених пунктах Красносільської громади понад 12 тисяч жителів.

КрасносілкаКрасносілка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *