Протягом квітня військовослужбоці Білгород-Дністровського прикордонного загону слідкуватимуть за безпекою на кордоні разом із представникам Одеської авіаційної ескадрильї.
Про це повідомили в пресслужбі Державній прикордонній службі України.
Там зазначили, що прикордонний загін вирішили посилити для “оперативного реагування на загрози”. Разом із авіацією військові будуть моніторити прикордонну зону та лінію кордону.
![Посилення на кордоні. На Одещині до прикордонників долучилася авіація Посилення на кордоні. На Одещині до прикордонників долучилася авіація](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/33057e833e59c9eb.jpg)
У Державній прикордонній службі запевнили, що подібна співпраця може допомогти запобігати злочинам та оперативно реагувати на зміни в обстановці.
![Посилення на кордоні. На Одещині до прикордонників долучилася авіація Посилення на кордоні. На Одещині до прикордонників долучилася авіація](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/afb08d1197c22b75.jpg)
Наразі ситуація на кордоні з Молдовою залишається контрольованою та стабільною, додали в ДПСУ.