35 поліцейських підрозділів особливого призначення Національної поліції “Шторм”, “КОРД” та двох територіальних відділів поліції вирушили з Одеси до Маріуполя Донецької області на чергову ротацію. Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції в Одеській області.
Одеські спецпризначенці до 17 листопада забезпечуватимуть громадський порядок та чергуватимуть на блокпостах. Крім того поліцейські патрулюватимуть населені пункти і виконуватимуть інші завдання керівництва Операції об’єднаних сил, зазначили в поліції.
Заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін, перевірив готовність зведеного загону до несення служби в умовах підвищеної небезпеки та побажав усім успішного повернення додому.
![Спецпризначені з Одещини відправилися в зону проведення Операції об'єднаних сил Спецпризначені з Одещини відправилися в зону проведення Операції об'єднаних сил](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/794x1.78/80ace19cdf5b5f5f.jpg)
![Спецпризначені з Одещини відправилися в зону проведення Операції об'єднаних сил Спецпризначені з Одещини відправилися в зону проведення Операції об'єднаних сил](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/794x1.78/c44d3742d982c860.jpg)
Фото – пресслужба Нацполіції в Одеській області