Список “Слуг” в Одеську обласну раду очолить міністр Степанов

Список партії “Слуга народу” на виборах в Одеську облраду очолив міністр охорони здоров’я і колишній губернатор області Максим Степанов.

Про це повідомляє видання “Думська”.

Таке рішення прийнято 15 вересня партконференцією політичної сили.

Другим у списку йде народний депутат і колишній віце-губернатор Сергій Колебошин, третім – підприємець Григорій Діденко, четвертим – діюча депутатка облради від “Оппоблока” Ірина Ковалиш, п’ятим – директорка обласного департаменту соціальної та сімейної політики Лілія Коваленко.

На вибори до міськради йдуть: артист Олег Філімонов, банкір Вадим Мороховський, заступниця директора художнього музею Олександра Ковальчук, шахістка Наталія Жукова та ректор Одеського університету Мечникова Ігор Коваль.

На виборах мерів Южного та Ізмаїла “слуги народу” підтримають діючих міських голів – Володимира Новацького (він займає посаду з 2006 року, обирався від Народної партії Литвина) і Андрія Абрамченка (на посаді з 2010 року, висувався від “Сильної України”, потім перейшов в Партію регіонів, потім був в Блоці Петра Порошенка).

У мери Ананьєва “Слуга народу” підтримає Людмилу Рєзникову, Подільська – підприємця, власника торгового дому “Імперія холоду” Олега Албанського – він з 2015 року перебував у Блоці Петра Порошенка.

Нагадаємо, 31 серпня партія “Слуга народу” на позачерговому з’їзді представила кандидатів на посади мерів обласних міст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *