300 грамів з куща: селекціонер з Бессарабії вирощує незвичайний гібрид – полуницесуницю

Агробізнесмен-експериментатор з Бессарабії Дмитро Євдокимов який вдало вирощує плід селекції ожини і малини – ожиномалину, розповів про свого нового фаворита цього сезону. Фермеру вдалося отримати щедрий урожай гібрида суниці садової (полуниці) та суниці лісової – “полуницесуниці” сорту Купчиха.

Про це повідомляє agronews.ua.

Як зазначає Дмитро Євдокимов, даний гібрид взяв від двох ягід все найкраще: крупноплідность суниці садової і смак і аромат справжньої суниці лісової.

«Полуницесуниці з’явилися у мене ще 3 роки тому. Я придбав близько 30-ти вкорінених кущів, і розсадив на грядці. Минулі два роки, на жаль, принесли досить мало ягід, тому були сумніви, що в цьому році вона зможе здивувати», – ділиться фермер.

Але здивувати все ж вдалося: незважаючи на критичні погодні умови, чудо селекції рясно зацвіло.

«Прохолодна погода звичайно відтягнула сезон дозрівання ягоди. Але гібрид виявився досить стійким до низьких температур і сирої погоди. Що мене здивувало, так те, що серед інших сортів (вирощуємо також суницю садову сорту Альба і Ельсанта) саме полуницесуниці сорту Купчиха показала найбільш рясний цвіт. Квітконоси міцні, висотою врівень з листям. Урожайність близько 300 грам з куща», – розповідає Євдокимов.

За словами фермера, смак незвичайної “полуницесуниці” солодкий, без кислоти. Ягоди темно-червоні, глянцеві, дуже ароматні. М’якоть щільна, помірно соковита. Форма незвичайна, витягнута. Перші ягоди великі, вигадливої форми.

«У полуницесуниці відсутня «водянистість», а ягоди, навіть ті що з трохи зеленим кінчиком мають солодкий смак», – поділився фермер.

Як зазначає Дмитро Євдокимов, наразі він продовжує експериментувати і вирощувати незвичайні селекції. За його словами, за подібними гібридами – майбутнє садівництва.

«Селекція – геніальне явище біотехнологій, гібриди дозволять зробити прорив в садівництві. Завдяки новим сортам аграрії будуть мати можливість отримувати урожай навіть в неврожайні роки»,- додав фермер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *