25 травня – Міжнародний день зниклих дітей

З початку року до поліції Одещини надійшло майже 300 повідомлень про зникнення дітей. Завдяки спільним зусиллям правоохоронців та небайдужих громадян, які переймалися долею неповнолітніх, більшість із них були знайдені. Пошуки двох ще тривають.

Про це повідомлили в пресслужбі поліції в Одеській області.

Там зауважили, що більшість батьків звернулися у поліцію відразу ж, як тільки дитина перестала виходити на зв’язок, – приміром, не повернулася своєчасно додому, не відповідає на телефонні дзвінки або ж зникла з поля зору під час прогулянки у громадському місці. У понад 90% таких випадків місце знаходження неповнолітніх було встановлене за гарячими слідами і вони живими й здоровими поверталися додому.

Але, на превеликий жаль, є й інша статистика – коли зникнення дитини стало результатом безвідповідальності та байдужості дорослих. І ця статистика набагато сумніша, а інколи навіть трагічна.

Сьогоднішній день, 25 травня, гарна нагода ще раз зосередити увагу дорослих на проблемах з дітьми, нагадати, що їх невирішеність призводить до втрати довіри та непорозумінь із непередбачуваними наслідками. Не будьте байдужими до чужих, а тим більше – своїх дітей. Цікавтеся їхніми захопленнями, колом спілкування, прагненнями та тривогами. Вселіть у серце дитини впевненість, що, попри заклопотаність, саме вона, її життя для вас – на першому місці. І тоді у будь-якому настрої дитина йтиме додому – до рідних людей та у безпеку.

Відео – Нацполіція в Одеській області:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *