Одеським батькам на випадок термінової госпіталізації, пропонують віддати дітей у притулки

В Одесі в постерах показали батькам, що їм робити, якщо вони потрапили в лікарню, а дитину нема з ким залишити.

Про це СИЛА ГРОМАД дізналася від голови міської служби у справах дітей Юлія Нікандрова.

Алгоритм дій розробили для батьків, у яких немає можливості тимчасово прилаштувати дитину у родичів і друзів. Приводом став COVID-19, але в службі у справах дітей кажуть, що це стосується всіх батьків, яких зненацька застала позапланова госпіталізація.

Інструкція покрокова. І оперативна у виконанні. Ми вивчили досвід наших колег в інших країнах, адаптували під нашу нормативно-правову базу і наявну інфраструктуру. Буклети поширюватимуться для максимально широкої аудиторії через різні джерела: батьківські чати в мессенджерах, соціальні мережі, ЗМІ, через волонтерські і громадські організації. Сьогодні звернень конкретно із цього приводу у нас не було. Але є практика, коли свідомі батьки, не ризикуючи життям і здоров’ям своїх дітей, звертаються в службу у справах дітей по допомогу”, – розповіла пані Юлія.

Першим кроком стане те, що хвора людина повинна повідомити лікаря, що у нього є дитина. Лікр повідомить про це до служби у справах дітей. Співробітники служби разом з поліцією і медиками приїдуть до дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *