Коронавірус не пройде: одеська поліція підсилено потрулює вулиці міста

Про заходи із забезпечення режиму надзвичайної ситуації, які спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в регіоні, розповів заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін.

Серед превентивних заходів – перевірка дотримання карантинних обмежень торговельними та іншими закладами, контроль за дотриманням встановленого урядом порядку перевезення людей тощо.

«На даний час за порушення режиму карантину вже складено більше двохсот адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП. Для прикладу, протоколи  були складені на кількох водіїв маршрутних автобусів, які, порушивши карантинні обмеження, перевозили більше десяти пасажирів. Також разом з представниками охорони здоров’я ми перевіряємо дотримання громадянами режиму самоізоляції. У телефонному режимі, а також під час відвідування за місцем мешкання ми проводимо з цими людьми роз’яснювальну роботу, з’ясовуємо, яке у них самопочуття та чи є якісь проблемні питання», – говорить заступник начальника ГУНП.

Особливої уваги, вважає Сергій Махотін, потребують заходи із забезпечення безпеки громадян під час релігійних свят, що наближаються.

«Попереду – Великодні свята, які передбачають великі скупчення людей у культових спорудах. Тому зараз поліція спільно з представниками церкви та органами місцевої влади розробляє алгоритм участі громадян у релігійних заходах дистанційно, за допомогою засобів телекомунікації. Після того, як цей алгоритм буде відпрацьований, про нього, а також про порядок та місця проведення богослужінь ми повідомимо додатково. Хочу ще раз наголосити: усі обмеження, які наразі діють не тільки на території регіону, а й по всій країні, мають на меті тільки одне – убезпечити людей від захворювання. Тому прошу усіх, особливо звертаюся до людей старшого віку, з розумінням та відповідальністю поставитися до вимог карантину, зокрема, обмежень, що стосуються участі у масових заходах та дистанціювання», – говорить заступник начальника ГУНП.

https://www.youtube.com/watch?v=Jcu4yNYsGOg&feature=emb_logo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *