Через карантин в Одесі не вийшли на маршрути 50% пасажирських автобусів

18 березня в Одесі через карантин на маршрути не вийшла половина пасажирських автобусів. Зокрема, через умови перевозити під час карантину не більш як 10 осіб перевізники працюють на збиток.

Проблему транспортного сполучення під час сесії міської ради порушили кілька депутатів. Заступник директора департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Сергій Щербань повідомив, що в середу вранці на маршрути вийшло приблизно 50% пасажирських транспортних засобів.

«Це категорія пасажирських автобусів», – сказав він.

Зокрема, перевізник «Північтранс» не випустив 65% автобусів, підприємства «Турист», «Швидкі автобусні маршрути» і «АТП Кіностудія» – по 30%, «Віраж» – 35%, перевізники «Автотранс-Україна» і «Страс Транс»- по 40%, «Гленкор – ЮГ» – 20%.

За даними чиновника, 30% водіїв – іногородні. Вони не вийшли на роботу через те, що з 18 березня в Одеському регіоні припинено транспортне сполучення між населеними пунктами, в тому числі – з обласним центром.

«Вони роз’їхалися по домівках, оскільки бояться, що не доберуться додому», – пояснив Щербань.

Стільки ж водіїв відмовилися працювати, оскільки бояться заразитися коронавірусом, а 40% – через те, що обмеження (в салоні – не більш як 10 пасажирів) ведуть до фінансових збитків.

Як уточнив Щербань, залишається невирішеним питання рентабельності поїздок – перевізники працюють у збиток. Крім того, вони побоюються, що за порушення карантинного режиму їм доведеться платити великі штрафи, а фізичної можливості не допускати великої кількості пасажирів в салон у них немає.

Як повідомляють у соціальних мережах очевидці, вранці на маршрути вийшло дуже мало мікроавтобусів, і люди не могли дістатися на роботу. Багато хто намагався виїхати переповненими пасажирами трамваями або тролейбусами, водії яких закликали дотримуватися карантинних вимог – “не набиватися” до салону і носити медичні маски.

Для довідки: в Одесі автобусними пасажирськими перевезеннями займаються приватні підприємства, у віддалені райони міста ходить комунальний електротранспорт (трамваї та тролейбуси).

За інформацією УНІАН

One thought on “Через карантин в Одесі не вийшли на маршрути 50% пасажирських автобусів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *