Одеська облрада виступила проти недопущення посягань на свободу слова

Одеська облрада ухвалила звернення до Президента та Кабміну України щодо недопущення посягань на свободу слова, порушення недоторканності журналістів та утисків засобів масової інформації в Україні.

Відповідний проєкт звернення, підготований депутатом Іваном Бойченком, підтримали 55 членів облради на сесії, яка відбулась 3 березня 2020 року, повідомляє кореспондент СИЛИ ГРОМАД.

Нам зрозуміле бажання влади контролювати ЗМІ, але в демократичних країнах це неможливо”, – акцентував у виступі на сесії депутат Юрій Басюк.

За його словами, представники журналістської спільноти також проти нових засобів регулювання ЗМІ і блогів у соцмережах, які передбачаються законопроектом №2693 «Про медіа», зареєстрованим 27 грудня у Верховній Раді.

В ухваленому на сесії зверненні на адресу Президента і Кабміну України зазначається, що депутати Одеської облради “вкрай стурбовані ситуацією, яка складається останнім часом навколо діяльності незалежних ЗМІ в Україні“.

Сесія облради також ухвалила звернення до Верховної Ради України щодо зняття з розгляду законопроєктів №№ 2232, 2448, 0870 та 235, спрямованих, на думку одеських депутатів, на знищення галузі мисливського господарства, а також рішення про “інвентаризацію земельних ділянок, які були надані у користування працівникам соціальної сфери та пенсіонерам з їх числа, а також виключення будь-яких обмежень на користування такими земельними ділянками”.

Крім того, одеські депутати проголосили нинішній рік на території області “Роком пам’яті і слави всіх учасників бойових дій на честь перемоги у Другій світовій війні”.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував ухвалити в першому читанні проєкт Закону № 2693 “Про медіа”,який  зареєстрований у Верховній Раді 27 грудня 2019 року, пропонує запровадити спільне регулювання у сфері медіа як поєднання функцій та засобів державного регулювання та галузевого саморегулювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow