25 громад Одещини отримали у власність 100 тисяч гектарів

Всього об”єднані територіальні громади в результаті реформи децентралізації  в державі отримали майже  1,5 млн га земель.

Про це повідомляється в рамках програми “Підтримка реформ в сільському господарстві і земельних відносинах в Україні”.

Так, 25 об”єднаних громад Одещини отримали потужний ресурс (99,8 тисяч га) для власного розвитку, за умови ефективного розпорядження цими землями.

земля

У 2019 році продовжується процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Землі отримають 141 ОТГ, які об’єдналися у 2018 році. Про це повідомляють у Держгеокадастрі.

Станом на початок лютого між головними управліннями Держгеокадастру у відповідних областях та всіма ОТГ, щодо яких передбачено передачу землі,  укладено меморандуми про співпрацю при здійсненні цих транзакцій.

«Як і в минулому році, землі будуть передаватися на баланс ОТГ після проведення інвентаризації, уточнення даних та внесення відомостей до Державного земельного кадастру. Усі процедури із оформлення ділянок перед передачею ОТГ будуть здійснюватися за рахунок Державного бюджету», — повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, що на виконання рішення Уряду в рамках децентралізації у сфері земельних відносин Держгеокадастр з 1 лютого минулого року здійснює передачу державних сільгоспземель у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Загалом у 2018 році 647 ОТГ, які були утворені до 2018 року, отримали у комунальну власність 1,45 млн га державних земель сільськогосподарського призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *