Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів

Згідно з рішенням ЦВК, вибори у Визирську об’єднану територіальну громаду відбудуться 30-го червня 2019 року. У виборчому процесі візьмуть участь жителі сіл: Визирка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Любопіль, Міщанка, Нова Вільшанка, Першотравневе, Порт, Ранжеве, Степанівка.

Великі надії на вибори покладають як мешканці громади, так і керівництво місцевої влади, розповідає Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради:

“Фактично об’єднання відбулося торік, але через введення воєнного стану вибори у місцеву громаду в грудні минулого року не відбулися. Нарешті, вирішено провести їх 30-го червня, і після цього, я впевнений, суттєво зміняться умови проживання мешканців прилеглих сіл”, – розповів пан Олександр.
Токменінов
На думку сільського голови, наразі першочергове завдання – це обрати гідних управлінців, які прагнуть розвитку цього краю, аби зробити кращі умови для проживання людей у громаді. Люди голосуватимуть за кандидатів на посаду голови Визирської ОТГ та депутатського корпусу.
Нагадаємо, раніше перші вибори в ОТГ, призначені на 23 грудня 2018 року, були скасовані в 10 областях України через введення воєнного стану.
Автор – Оксана Піднебесна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *