В Уряді обіцяють не допустити затримок авіарейсів

24 квітня Мінекономрозвитку провело нараду за участі туроператорів та авіаперевізників. Обговорили, як убезпечити українських туристів від затримок рейсів та забезпечити належний рівень сервісу.

Для того, щоб не повторювати кризових ситуацій із затримками рейсів для українських туристів, як у минулому туристичному сезоні, Уряд за ініціативи Мінекономрозвитку вже скасував мораторій на перевірки туроператорів, змінив критерії оцінки ступеню ризику від провадження туроператорської діяльності, а Державіаслужба посилила Авіаційні правила України «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу».

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук закликав туроператорів штучно не збільшувати кількість рейсів, якщо оператор не впевнений у можливості їх виконання.

У 2019 році будуть залучені всі можливі законні механізми, щоб захистити українських туристів. Людина, яка вилітає на відпочинок, має отримувати належний рівень послуг, а не чекати в жахливих умовах декілька діб на свій рейс в аеропорту. Туроператори й авіакомпанії мають розв’язувати спірні питання між собою, при цьому забезпечуючи комфорт своїм клієнтам-туристам”, – зазначив Михайло Тітарчук.

Мінекономрозвитку напрацьовує дієві механізми для захисту українських туристів, і разом з Мінінфраструктури та Державіаслужбою проводить консультації щодо вжиття заходів, які б допомогли не допустити повторення ситуацій із затримками чартерних рейсів під час літнього туристичного сезону у 2019 році.

Крім того, Мінекономрозвитку закликало представників туристичного бізнесу долучитися до дискусії щодо впровадження змін до туристичного законодавства України з метою створення рівних умов для всіх сторін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *