Кілійським фермерам не виплатили за знищених свиней майже 1 мільйон гривень

Кілійський виконком затримує виплати постраждалим від африканської чуми свиней фермерам.

Про це повідомили в прес-службі Кілійського міської ради. Виконком обіцяє, що виплати будуть проведені найближчим часом після надання відповідних коштів Одеською обласною радою до Кілійського міського бюджету.

Дане питання знаходиться на розгляді Одеської обласної ради в зв’язку з тим, що Кілійський міський бюджет не має можливості провести виплати в розмірі 962 тисяч 913 гривень і державою дані кошти не передбачені”, – йдеться в повідомленні.

У період з липня по вересень 2018 року виконавчий комітет Кілійського міської ради неодноразово звертався до жителів Кілійської міської громади з проханням про вилучення свиней, щоб уникнути ситуації з відшкодуванням.

Власникам тварин обіцяли виплатити грошову компенсацію відразу при здачі худоби на переробне підприємство, але більшість не скористалося цією можливістю. З огляду на вищевикладене, виконком просить чекати вирішення питання найближчим часом на законодавчому рівні.

Нагадаємо, в грудні минулого року Одеська обласна адміністрація заявила про намір залучити кошти з резервного фонду бюджету області для виплати до кінця року 3 мільйонів гривень постраждалим від африканської чуми свиней.

Автор – Ірина Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *