“Ми зацікавлені, щоб вибори пройшли без порушень”, – очільник одеської поліції

Представники ГУНП в Одеській області зустрілися з координатором неурядової всеукраїнської організації громадського контролю у сфері виборів «Опора» Анатолієм Бойко.

Сторони обмінялися досвідом у боротьбі з порушниками законодавства під час минулих виборів, а також обговорили співпрацю з виявлення та реагування на можливі порушення у нинішньому виборчому процесі.

«За дотриманням законодавства під час виборчого процесу працівники правоохоронних органів слідкуватимуть у цілодобовому режимі, – повідомив заступник начальника ГУНП Сергій Махотін. – З цією метою в Головному управлінні розгорнуто роботу ситуаційного центру».

Сторони домовилися про проведення спеціальних тренінгів для поліцейських, які дозволять правоохоронцям вдосконалити знання та навички, необхідні для виявлення, реагування та розгляду звернень щодо порушення прав виборців.

Очільник одеських правоохоронців Дмитро Головін наголосив, що поліція, як і «Опора», зацікавлена, щоб вибори пройшли без порушень.

«Кожен громадянин повинен мати можливість вільно реалізувати своє право на волевиявлення. Зі свого боку, ми зробимо все, щоб забезпечити дотримання законності як під час передвиборчої кампанії, так і у день самих виборів. У цьому ми з «ОПОРОЮ» – партнери», – сказав він.

За інформацією Одеського прес-центру Нацполіції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *