100 років Соборності України: видатні одесити отримали нагороди

До Дня Соборності України та ювілею проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР державними нагородами відзначили понад 50 мешканців Одеської області. Серед них: лікарі, юристи, архітектори, освітяни, діячі культури та мистецтв, багатодітні матері.

Ордени та відзнаки про присвоєння почесних звань вручив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Ми – країна, яка довгий час йшла до своєї незалежності. Саме ця ідея Соборності допомогла нам у 91-му році створити власну державу і допомагає розбудовувати та захищати її зараз. А рішучості, здається, стало ще більше! Ми зрозуміли, яку величезну цінність вона для нас має. І переконалися, що шанс на успіх є лише в єдності та соборності!» — підкреслив Максим Степанов під час вітального слова в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Зазначимо, Указ про відзначення мешканців регіону державними нагородами підписав Президент України Петро Порошенко. Також під час церемонії було вручено почесні грамоти Кабінету Міністрів і подяки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

За мужність та героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань у зоні проведення антитерористичної операції, військові лікарі отримали грамоти Верховної Ради України. Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт.

Нагадаємо, відзначення цієї дати в Одеській області розпочалося з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Також напередодні  у регіоні пройшли тематичні виставки, концерти, лекції та перегляди фільмів. Ще раніше Одеська область прийняла «Естафету єднання», яку було присвячено Соборності України. Вона розпочалася 1 грудня у місті Фастів та завершилася у Києві.

Джерело – Одеська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *