Закрите небо: безпілотникам обмежили польоти над Бесарабією

Державна авіаційна служба України запровадила обмеження на польоти безпілотних повітряних суден. Про це йдеться в офіційному повідомленні служби.

Серед зон, де запроваджені обмеження для польотів безпілотників – південь Одещини. Так, використовувати дрони заборонено над Саратою, Татарбунарами, Арцизом, Затокою, Шабо і Вилківською ОТГ.

Державіаслужба констатує, що зараз питання безпечного використання безпілотних повітряних суден (БПС) недостатньо врегульовано.

“З огляду на стрімкий розвиток ринку БПС, ми працюємо над розробкою нових правил, що безпечно інтегрують нові види повітряних суден до існуючої системи використання повітряного простору”, – інформує відомство.

Наразі, якщо ви маєте БПС вагою до 20 кг, польоти таких повітряних суден мають виконуватися у межах зон обмежень/резервувань повітряного простору. Для цього потрібно звернутися з листом в довільній формі за разовою заявкою до Украероцентру за 10 робочих днів за телефоном +380 44 351 59 92 (цілодобово) або nach_smeny@ukrsatse.aero”, – інформує авіаслужба.

Мапу “заборонених зон” оприлюднено на сайті відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *