Сиротинець в Березівці капітально відремонтували

Наразі в дитячому притулку “Веселка” перебуває 12 вихованців. Привітати дітей з новосіллям прибув очільник Одеського регіону Максим Степанов.

«Рік тому в притулку ми побачили жахливі умови. Сьогодні тут комфортно, яскраво та тепло. Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких вже випало чимало випробувань, знову посміхалися. Після ремонту заклад отримав зручні ліжка, душові, ігрову та кухню. Тепер тут все так, як і має бути», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Діти особисто провели екскурсію притулком для голови Одеської ОДА та поділилися враженнями. Максим Степанов привітав малечу із прийдешніми святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за їхню роботу: «Я бажаю вам наснаги, здоров‘я та добробуту, дякую за те, що кожен день даруєте тепло нашим дітям».

Сиротинець

Зазначимо, 24 листопада 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов позапланово відвідав притулок у Березівському районі. Інформація від волонтерів підвердилася: здоров’ю дітей загрожувала надмірна вологість у приміщеннях. Заміні підлягали також санвузли, меблі та лінолеум.

За дорученням керівника ОДА терміново було складено проектно-кошторисну документацію. На проведення капремонту виділили субвенцію з обласного бюджету у розмірі майже 1,9 мільйонів гривень. Під час проведення робіт вихованці перебували у КЗ «Обласний притулок для дітей «Світанок».

Процес реформування закладу триває, повідомляють у прес-службі Одеської ОДА. На базі притулку планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *