Нардепа від “Слуги народу” Дмитрука помітили на автопробігу Шарія. ВІДЕО

слуга

В Одесі 9 травня на автопробігу, організованому партією одіозного блогера Анатолія Шарія, помітили нардепа від “Слуги народу” Артема Дмитрука.

Відповідні кадри опублікував місцевий активіст Дем’ян Ганул.

На них можна почути образливі вигуки на адресу парламентаря.

Ось так треба розмовляти з народним депутатом від “Слуги народу”. Дмитрук то квіти несе терористам на Куликове поле, то підтримує сумнівний автопробіг”, – наголосив Ганул.

На відео за кадром чути його голос: зокрема, він обізвав Дмитрука за підтримку акції Шарія “биком” і “бородатою лялькою”.

В результаті скандальний автопробіг так і не відбувся: його проведення заборонили правоохоронці через наявність в учасників забороненої в Україні комуністичної символіки.

Нагадаємо, –

2 травня одеські “Слуги народу” Олексій Леонов і Артем Дмитрук на Куликовому полі поклали квіти до будівлі Будинку профспілок, де 2 травня 2014 року загинули прибічники сепаратизму і так званої “Новороссии” під час зіткнень з прибічниками Євромайдану і футбольними уболівальниками.

ВІДЕО – від “Оберіг Одеса”:

Народная любовь к слуге народа 🙂

К сожалению, 9 мая политиками воспринимается не как «День Победы», а как день для легкого пиара. И после неудачной, проплаченной акции от партии опзж, в борьбу за пиар вступила партия «Слуга Народа». Так, народный депутат от партии «Слуга Народа» А. Дмитрук приехал поддержать акцию фсбшного провокатора шария. Но у него тоже что-то пошло не так. 🙂

Опубліковано Оберіг Субота, 9 травня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *