Як працюють карантинні пости при в’їзді на Балтщину? ВІДЕО

Балта

6 карантинних постів на автошляхах Балтщини. Такі додаткові заходи вжито для запобігання розповсюдження пандемії коронавірусної хвороби на території Балтської громади та району. Офіційно підтверджено більше 10 випадків інфікувань жителів сусіднього Подільська, є випадок зараження на Covid-19 і на Кодимщині. Тож, від тепер виїзд і в’їзд до Балтської громади цілодобово контролюють силовики та медики.

БалтаПоліцейські, медики і нацгрвардійці чергують цілодобово: перевіряють документи, з’ясовують причину візиту, вимірюють температуру у водіїв автівок, – повідомляє ТРК “Балінформкомпанія”.

“Найбільше це транзит, транзит ми пропускаєм на Котовськ, на Кодиму. Багато хто завозить продукти харчування, он з Первомайська багато автобусів, везуть продукти харчування, розвозять по магазинам в основному”, – розповів Олександр Бурдейний, заступник начальника Балтського відділу поліції.

Підвищеної температури у водіїв не виявили, а якщо запідозрять, завернуть назад, розповідають медики, які чергують поряд. Самі ж автомобілісти підтримують запроваджені заходи безпеки.

“Просто є угроза, треба придержуваться цього. Весь світ придержується, і ми должні”, – каже кодимчанин Анатолій Іванцов.

Під час карантину правоохоронці та медики закликають балтян утриматись від подорожей. Наголошують: від особистої відповідальності людей залежить не лише тривалість протиепідемічних заходів, а й збереження життя та здоров’я кожного громадянина.

ВІДЕО – ТРК ” “Балінформкомпанія”:

6 карантинних постів на автошляхах Балтщини

6 карантинних постів на автошляхах Балтщини. Такі додаткові заходи вжито для запобігання розповсюдження пандемії корона вірусної хвороби на території Балтської громади та району. Нагадаємо, офійно підтверджено більше десятка інфікувань жителів сусіднього Подільська, є випадок зараження на ковід 19 і на Кодимщині. Тож, від тепер виїзд і в’їзд до Балтської громади цілодобово контролюють силовики та медики.

Опубліковано ТРК "Балінформкомпанія" Середа, 15 квітня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *