В Одесі автоледі заблокувала рух трамваїв біля Привозу. ВІДЕО

Новощепной

Водії разом з пасажирами електротранспорту понад 2 години штовхали автівку з місця на місце. Адже автомобіль заважав руху то одного, то другого маршруту рейкового транспортного засобу.

6 жовтня на перехресті вулиць Преображенської та Новощіпного ряду в Одесі відбувся цікавий випадок, знятий на відео камерою спостереження. Близько 15.20 власниця червоного Chery QQ приїхала на ринок та припаркувала своє авто прямо посеред площі, де роз’їжджаються трамваї. Водійка з дитиною була відсутня близько двох годин.

Втім, задня частина автомобіля все-таки заважала руху трамваю в одному з напрямків. Тоді пасажири вийшли й виштовхали машинку. Але тоді вона почала заважати руху трамваю в іншому напрямку. Тоді пасажири наступного трамваю знову відсунули автомобільчик. Добре, що він був невеличкий. Але тут під’їхав трамвай з протилежного боку, і знову пасажири взялись відштовхувати порушника паркування. Так продовжувалось кілька разів – машинку пхали то на одні, то на інші колії. І ніхто не здогадався викликати евакуатор.

А молода пані, повернувшись, спокійно сіла у своє авто і поїхала далі. Швидше за все, вона не зауважила, що за цей час відбувалось з її машиною.

ВІДЕО – “Редакція”

Автоледі заблокувала рух на жвавому одеському перехресті

Автоледі на червоному CHERY QQ запаркувалася свого мікроба на одеському перехресті Преображенська/Новощіпний ряд 🚗 🚋 Важлива трамвайна розв'язка, де курсують трамваї в усі сторони міста майже зупинилася. Чому майже? Приділіть кілька хвилин і подивіться відос до кінця, все зрозумієте 👇#Редакція

Опубліковано Редакція Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *