южний

На пляжах Южного доведеться платити за відпочинок

В Южненській міськраді, в рамках апаратної наради, обговорили ряд питань, що стосуються відпочинку на пляжі. Так, стало відомо, що використання душових кабінок в місті стане платним. Про це пише місцеве інтернет-видання yuzhny.info.

Бюджет сьогодні витрачає десятки тисяч гривень на відпочиваючих. Це неправильно. У нас безкоштовний пляж. Коли люди йдуть на платний, там входить в послугу і використання води, а у нас йдуть відпочиваючі і ніде нічого не платять, а за споживану воду ми розплачуємося бюджетними коштами. Це гроші, які платять мешканці нашого міста. Уявіть собі, якщо у нас відпочиває 80-100 тисяч туристів і кожен приймає душ, це ж скільки кубів води потрібно використовувати (але ж вода питна, за яку місто платить “Южводоканалу” великі гроші). Ми вже вийшли на такий рівень, коли бюджет не повинен витрачати кошти на туристів, а навпаки”, – заявив Володимир Новацький, очільник Южного.

Южненський міський голова доручив спільно відпрацювати механізм реалізації озвученої ним пропозиції керівництву КП “Екосервіс”, КП “Южводоканал” та управлінню економіки. Планується, що в подальшому мають бути встановлені лічильники на воду і введена певна плата за використання душових кабінок.

Варто зазначити, що місто виділило майже 150 тисяч гривень на утримання пляжно-паркової зони. Крім того, в планах отримати понад 80 тисяч гривень у вигляді пайової плати від працюючих там підприємців.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *