У Болграді вперше з’явився комп’ютерний томограф

Новий компʼютерний томограф “OPTIMA CT520” придбали для Болградської центральної районної лікарні. Нарешті жителі району мають можливість безоплатно проходити якісне й оперативне обстеження. 

Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації.

Для забезпечення безперебійного живлення апарату комп’ютерної томографії також придбано та встановлено систему збереження електроенергії (ESS) з акумуляторними батареями та комплектом для монтажу, що дозволить забезпечити безпечну експлуатацію дороговартісного медичного обладнання.

До слова, компʼютерний томограф у Болграді зʼявився вперше. Як зазначили в ОВА, адміністрація лікарні ще торік у жовтні звернулась до Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА з проханням про допомогу в придбанні апарату комп’ютерної томографії.

Нагадаємо, за останні 9 місяців за різних обставин з Одеського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф звільнилося понад 600 працівників. Через нестачу кадрів в Одесі щоденно не виїжджає на маршрут 20 машин екстренки.

Раніше незалежна профспілкова організація Одеського обласного Центру  Ектреної медичної допомоги звернулися до президента України із петицією з проханням забронювати співробітників “екстренки” від мобілізації.

Перед тим, 11 червня між військовослужбовцями територіального центру комплектації та соціальної підтримки та медиками екстреної швидкої допомоги сталася бійка.

Після цього у Центрі екстреної медичної допомоги відреагували на конфлікт між медиками  та військовослужбовцями з ТЦК в Одесі й зазначили, що питання щодо бронювання медиків вирішать найближчим часом. Всі бригади швидкої працюють у звичайному режимі.

Джерело – Інтент

2 thoughts on “У Болграді вперше з’явився комп’ютерний томограф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *