У другий день великого християнського свята, Великодня, у селищі Захарівка, що у Роздільнянськму районі на Одещині, розквітли… велетенські писанки. У центральному парку пройшла виставка “Писанка Весни і Перемоги”, під час якої учасники збирали кошти для Збройних Сил України.
На заході побувала СИЛА ГРОМАД.
![писанка](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/писанка-1-225x300.jpg)
Ініціатором заходу став голова Захарівської селищної ради, Олексій Осійчук. Вже другий рік поспіль організатори запрошують усіх побачити незвичайні писанки захарцівців, зафіксувати цей унікальний день у фото на святкових локаціях.
Виставково-благодійний захід для допомоги ЗСУ підтримали старостинські округи, освітяни, колективи дитсадків, лікарень, земляки та гості Захарівщини.
На кожній з експозицій були представлені писанки, крашанки, паски, щедрі великодні кошики з усіляким крамом, великодні поробки, мистецькі витвори, експозиції та інсталяції. Творчість і політ фантазії перевершував рамки заходу.
![Захарівка](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/яй-225x300.jpg)
Фахівці Будинку дитячої творчості організували розважальну програму для малят та виставку творчих робіт своїх вихованців.
Та крім Великоднього спрямування, під час виставки зібрано чималеньку суму на потреби ЗСУ – трохи більше як 118 тисяч гривень.
А це змога допомогти землякам-воїнам, які б’ють ворога на фронтах війни.
![Захарівка](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/кулі-225x300.jpg)
“Радий, що однією дружньою, міцною командою відзначаємо Великдень і зуміли зібрати чималу суму на потреби захисникам. Нині для усіх нас – це першочергова задача: допомогти, задонатити, підтримати. Ми не войовнича нація, але за своє б’ємось! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, процвітаючою та успішною! Ми – українці, а це значить, що ми сильні і незалежні, вільні і мудрі, маємо прекрасні фольклорні традиції та обряди. Сьогоднішня виставка – це спроба примножити, продовжити й розвивати творчі надбання – це в наших силах! У Світлий Великдень хочу побажати усім нам Перемоги і Миру, злагоди та єдності, добробуту і любові”, – сказав Захарівський селищний голова Олексій Осійчук.
Тим часом великодні дарунки для земляків-захисників вже вирушили в дорогу – паски, печиво, солодощі, кава, чай, речі першої необхідності, дитячі листівки та обереги, як щирий привіт, шана і вдячність за спокій тут, у тилу.
СИЛА ГРОМАД підготувала відеорепортаж з цього заходу:
Авторка – Оксана Піднебесна, відеомонтаж – Зоя Бродська