Місто Покровськ – прифронтова територія України, воно розташоване всього за 70 км від окупованого Донецька. І хоч з перших днів повномасштабного вторгнення його вулиці збезлюдніли, бо народ масово виїхав на безпечні території, – зараз тут знову кипить життя. Багато хто повернувся. тож Кількість населення сягає 60 тисяч мешканців.
![Покровськ](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/покр1-300x225.jpg)
![Пкровськ](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/покр-150x150.jpg)
“Ми досить близько знаходимося до лінії бойових дій, і підльотний час ракети до нас складає півхвилини. Тому надзвичайно важливо мати мобільне укриття, вони дають змогу людям після перших вибухів десь сховатись від осколків від поранень. Хочу зазначити, що сирена у нашому місті звучить зазвичай вже після вибуху”, – розповів заступник начальника Покровської міської військової адміністрації Олексій СТЕБЕЛЬ.
![Борис Емельдеш](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Борис-Емельдеш-300x225.jpg)
![Покровськ](http://silahromad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/розвал-150x150.jpg)
Одне мобільне укриття розраховане на 20 осіб, обладнане пандусом для маломобільних людей. Всередині можна сісти, перечекати повітряну тривогу. Команда “Нова Юкрейн” профінансувала вже три таких захисних споруди у Покровську. Для місцевих це ще новинка, але дуже важлива, діляться перехожі.
Донецька область потерпає від обстрілів росіян майже кожного дня. Команда “Нова Юкрейн” та БО “Рада міст” планує встановлювати наземні укриття в інших прифронтових містах України.
Більше – в ексклюзивному ВІДЕО від СИЛИ ГРОМАД:
Авторка – Оксана Піднебесна