Медики районної лікарні вже не вперше зібрали кошти та передали воїнам те, чого вони найбільше потребують перебуваючи у гарячих точках – автомобіль. Про це повідомили у Саф’янівській сільській раді.
Близько року тому керівництво лікарні та медики відкрили свій перший збір на автомобіль для в фронту. Тепер це стало доброю традицією – ледь не щомісяця лікарня передає військовим необхідний їм транспорт. Загалом “Центральна районна лікарня” передала вже кілька десятків різних автівок, серед яких пікапи, “буханки” та позашляховики. Деякі з них досі продовжують допомагати воїнам нести службу.
Оскільки автомобілі на фронті – витратний матеріал, то потреба в них є завжди. Тому лікарня не зупиняється та продовжує відкривати нові й нові збори, аби у воїнів завжди були «колеса».
2 грудня лікарня передала військовим ще один позашляховик Kia Sorento, а сьогодні вже отримала фотозвіт від військових, що боронять країну «на нулі».
Разом із автівкою на фронт поїхали окопні свічки та снікерси (мед з горіхами), які медперсонал лікарні зробив власноруч.
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-03-18.12.24-1024x768.jpg)
![](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407425095_359399186764004_8091239016577878217_n-1024x683.jpg)