Медреформа: на Одещині дві лікарні об’єднають в одну

Районну лікарню приєднають до міської:  таке рішення ухвалили в м. Подільськ Одеської області райдержадміністрація і керівники територіальних громад.

Вирішили на базі двох лікарень, але без статусу «районна», створити потужний і сучасний центр медичної допомоги в цьому районі.

З цим рішенням на сесію Подільської міської ради завітав заступник голови РДА Павло Прачук.

Йому вдалося переконати депутатів міста, що приєднання центральної районної лікарні до КНП «Подільська міська лікарня» буде корисною справою – зміцнить медичну галузь, значно поліпшить обслуговування громадян, розширить перелік послуг. Тим паче, що таке рішення відповідає постанові уряду від 28 лютого 2023 р. № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

Раніше повідомлялося, що Подільський район в перші дні квітня відвідав міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко. Міністр, зокрема, познайомився з роботою лікарні в місті Балта, яка отримала агніограф.

З цього приводу у Департаменті охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації зазначили, що нове обладнання вже поліпшило якість надання медичної допомоги в разі гострого інфаркту міокарда та інших серцево-судинних хвороб, допоможе врятувати багато людських життів. Завдяки цьому обладнанню багатопрофільна лікарня в Балті стала регіональним закладом для пацієнтів з гострим інфарктом міокарда, що має своє відділення кардіології та судинної патології з рентген-операційним блоком. Кардіоцентр обслуговує жителів громад північної частини області, в яких разом мешкає близько 237 тисячі осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *