Візит до Японії: які технологічні новації привезе в Україну мер Одеси?

Мер Одеси продовжує свій 10-денний візит до Японії. 17 березня у місті Йокогама Геннадій Труханов зустрівся з паном Хаджіме Ошіта – Президентом технологічної компанії «JFE Engineering Corporation».

Сторони обговорили питання будівництва в Одесі сміттєпереробного заводу, системи паркування автотранспорту та інші перспективні напрямки співпраці в рамках нещодавно укладеного Меморандуму про взаєморозуміння щодо технічного співробітництва між Одесою та Йокогамою.

«Передовий досвід японських друзів є дуже важливим для нас. Ми цінуємо Вашу готовність надавати нам технічну та технологічну допомогу. Разом ми здатні прискорити післявоєнний розвиток Одеси», – наголосив Геннадій Труханов.

Також одеська делегація відвідала низку інфраструктурних об’єктів.

Під час зустрічей з представниками сміттєспалювального заводу Цурумі та муніципального центру перероблення мулу обговорювалися перспективи впровадження в Одесі новітніх енергоефективних технологій в галузі перероблення відходів. Цей завод – один із чотирьох сміттєспалювальних заводів Йокогами.

Щороку в місті спалюється близько 870 тисяч тонн відходів.

ТрухановТакож у Йокогамі мер Одеси разом із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії Сергієм Корсунським та мером міста-побратима Йокогама Такехара Яманака взяв участь у спеціальному заході «Усміхнись завтрашньому дню та миру в Україні».

«Ця акція пройшов за підтримки муніципалітету Йокогами для українців, які тимчасово перебувають у Йокогамі», – розповів Геннадій Труханов.

Він зазначив, що для відвідувачів були організовані концерт, ярмарок та виставка відомого українського фотографа Вєри Бланш.

Крім того, міський голова Одеси в Японії зустрівся з представниками компанії «Sansei Corporation» – виробником мобільних контейнерів, обладнаних медичним устаткуванням (модульні лікарні).

Одеська делегація познайомилася із принципом роботи та функціоналом  модульних лікарень, а також медичного обладнання, яким вони комплектуються.

Говорили про можливість використання модулів в Одесі, що є вкрай актуальним в умовах воєнного стану та потребах в оперативному наданні медичної та екстреної допомоги.

Трухановвиставка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *