В Таїровській громаді на будівництві спортмайданчика розікрали 10 млн грн

На Одещині в.о. директора одного з державних підприємств неабияк зекономила на матеріалах та обсягах виконаних робіт на спортивному об’єкті, а до офіційних документів внесла в рази завищені відомості. Різниця від фактичної вартості реконструкції, обумовленої в договорі, була привласнена.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

корупціяВстановлено, що генеральний підрядник, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження, делегував фігурантці функції з реконструкції футбольного поля в селі Лиманка, що на території Таїровської громади під Одесою. На цей об’єкт Таїровська селищна рада виділила майже 10 мільйонів гривень. Посадовиця, маючи намір привласнити частину бюджетних коштів, завищила обсяги та вартість виконаних будівельних робіт, використаних матеріалів, виробів і встановлених конструкцій.

Офіційні документи із завідомо неправдивими відомостями були подані до органів Державної казначейської служби України, що стало підставою для сплати грошей за будівельні роботи, які фактично не виконувалися.

Загальна сума коштів, безпідставно перерахованих на рахунки підприємства, склала майже три мільйони шістсот тисяч гривень.

Правопорушниці загрожує покарання позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *