Фермери Савранської громади передали позашляховик на фронт

Фермери Савранської громади стали лідерами на Одещині у справі підтримки Збройних Сил України. За повідомленням Подільської районної державної адміністрації, у м. Подільськ відбулася чергова гарна подія – знову фермери Савранської громади зробили внесок у перемогу ЗСУ над ворогом.

Цього разу керівники фермерського господарства «Богдан-С», Василь та Наталія Супрун, передали автомобіль підрозділу Національної гвардії України, що виконує бойові завдання на Донбасі.

«Непохитна віра в перемогу об’єднує всіх українців. Ми зібралися у велику спільноту, об’єдналися  в єдине ціле і робимо спільну справу, наближаючи перемогу», – зазначив голова РДА Михайло Лазаренко на заході з нагоди передачі авто на фронт.

Варто зазначити, що фермерському подружжю Супрун допомогли підготувати автомобіль до бойових умов активісти Сергій та Олександр Постіки, Богдан Мельник.

Раніше повідомлялося, що обласна державна адміністрація висловила подяку трьом аграріям з Савранської громади.

Так, керівник ПП «Добробут» Валерій Волошин придбав для військових позашляховик Toyota Tacoma. Натомість очільник  ФГ “Саврань Агротехсервіс”  Юрій Грубань передав армії джип-пікап Hyundai Terracan.

Ще одне авто, позашляховик Mazda, надав керівник СФГ “ЗАДУМ” Думітрашко Руслан Михайлович із Ананьївської громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *