Борщ і вареники: Березівська громада готує гаряче харчування для ЗСУ. ФОТО

“Українці — справжня сорокамільйонна армія”. Голова Березівської міської територіальної громади Одеської області Валерій Григораш показав раціон харчування для ЗСУ.

Про це він повідомив на своїй сторінці.

«Кожен з нас має свій фронт роботи для спільної перемоги. З початком війни ми разом з колективом Березівської міської ради за власні гроші, а також за рахунок “Фонду розвитку міста Березівка”, який поповнюється коштами приватних підприємців громади, благодійних та громадських організацій, забезпечуємо продуктами харчування для приготування обіду та вечері для хлопців Збройних Сил України та тероборони. Ми намагаємось, щоб раціон був різноманітний і калорійний.

Щиро дякую нашим дівчатам-кухарам, які на своєму гастрономічному фронті кожного дня готують смачні страви для наших захисників!», – розповів міський голова.

Борщ, плов, вареники, пиріжки, компоти, свіжі овочі – це далеко не повний перелік раціону, яких відправляє захисникам України.

Також міський голова розповів про опікування в громаді внутрішньо переміщеними громадянами.

«Для того, щоб відволікти дітей від війни, зняти напругу та тривогу у складний час, для них сьогодні 9 серпня рятувальниками був організований екскурсійний тур до державного пожежно-рятувального загону.

Маленькі гості громади із задоволенням спілкувалися із вогнеборцями, які розповіли їм про героїчну роботу рятувальників, показали пожежний автомобіль та аварійно-рятувальне обладнання, яке знаходиться на озброєнні підрозділу. Також діти приміряли спорядження рятувальників та мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями, ліквідовуючи умовну пожежу.

Наприкінці заходу на малечу чекали різноманітні солодкі подарунки», – доповнив розповідь лідер громади.

Голова ОТГ з Одещини показав раціон харчування для ЗСУ (фото)
Голова ОТГ з Одещини показав раціон харчування для ЗСУ (фото)
Голова ОТГ з Одещини показав раціон харчування для ЗСУ (фото)
Голова ОТГ з Одещини показав раціон харчування для ЗСУ (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *