Жителі Арцизької громади перетворили укриття на смітник

На Одещині минулого тижня у м. Арциз-2 працівники комунального підприємства “Житловик” стикнулися з неприємною ситуацією: мешканці одного багатоквартирного будинку навмисно організували сміттєзвалище у підвальному приміщенні, яке до цього було прибрано комунальниками та підготовлено до використання як тимчасове укриття.

Таким вчинком мешканці не тільки порушили правила користування багатоповерховими будинками, а й, зокрема, порушили належний санітарний, протипожежний та технічний стан спільного майна.

КП «Житловик» звернувся до мешканців багатоповерхових будинків з проханням розчистити від сміття підвальні приміщення, щоб забезпечити місця для укриття у випадку небезпеки. Адже підвали будинків є спільним майном власників квартир багатоквартирного будинку і саме вони відповідають за утримання підвального приміщення у належному стані.

Але мешканці ігнорують прохання комунальників та продовжують звалювати сміття у підвали. До того ж, навмисно псують майно, яке було встановлено за їхні ж кошти та всіляко перешкоджають облаштуванню укриття цивільного захисту.

Тому комунальні служби мають максимально зачистити від сміття та будь-яких речей підвальних приміщень та роботи по облаштуванню тимчасових укриттів та бомбосховищ, і все майно, яке залишиться в підвалах, працівники будуть змушені ліквідувати.

Через це комунальники звертаються до мешканців багатоквартирних будинків з проханням вже сьогодні прибрати своє майно з підвальних приміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *