Моряк Дмитро з міста Ізмаїл Одеської області ліквідував російський літак-винищувач. Його нагородили медаллю “За військову службу Україні”. Інтерв’ю з військовослужбовцем оприлюднили у пресслужбі ВМС ЗС України.
Після дев’ятого класу хлопець пішов навчатися в Ізмаїльський військово-морський ліцей з посиленою військовою, фізичною підготовкою. Далі у Державний університет інфраструктур та технологій. На другому курсі Дмитро підписав контракт з Військово-морськими силами Збройних сил України.
Військовослужбовець працює з переносним зенітно-ракетним комплексом “Ігла”. Саме ним хлопець і збив російський літак.
![Моряк з Одещини ліквідував російський літак-винищувач – ВМС ЗС України Моряк з Одещини ліквідував російський літак-винищувач – ВМС ЗС України](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/f48a651843641bec.jpg)
“Тільки літак зайшов за хмари – ракета залетіла за ним. Було чутно великий вибух. В той момент всі зрозуміли, що спасли 25 чоловік екіпажу. Нас зовсім не дивують їх нові літаки, яких вони років, яких вони поколінь. Ми їх можемо навіть старенькою “Іглою” зняти”, – зазначив Дмитро.
![Моряк з Одещини ліквідував російський літак-винищувач – ВМС ЗС України Моряк з Одещини ліквідував російський літак-винищувач – ВМС ЗС України](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/b043629b9a307d06.jpg)
Також хлопець потрапив під обстріл з фрегата “Адмірал Ессен”. Гармати нанесли по українських військових удари 32 снарядами та однією ракетою. Жоден з пострілів не потрапив у борт.
“Яка би у них зброя не була, вони нічого нею не зроблять. Перемога за нами, за нами правда”, – додав Дмитро.