Громади трьох районів Одещини зміцнюють територіальну оборону

У місті Роздільна відбулася розширена робоча нарада за участю голів територіальних громад Березівського, Подільського та Роздільнянського районів Одеської області.

Говорили про проблемні питання щодо створення ДФТГ – воєнізованих підрозділів, що формуються на добровільній основі з громадян, які проживають у межах території своїх територіальних громад та покликані виконувати функції територіальної оборони.

Участь у нараді взяли директор Департаменту з питань цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронним органами Одеської ОВА Сергій Готко,  начальники Березівської, Роздільнянської, Подільської районних військових адміністрацій, представники районних штабів батальйонів територіальної оборони.

Зазначалося, що основним завданням добровольчих формувань є охорона громадського порядку в межах населених пунктів та важливих об’єктів інфраструктури.

На нараді радник начальника Одеської обласної військової адміністрації Ярослав Могілей розповів про засади створення добровольчих формувань у територіальних громадах. Громади самі визначають необхідність створення такого формування, враховуючи наявні загрози та можливості громад фінансово забезпечувати добровольчі формування.

Керівники та представники громад трьох районів цікавилися аспектами організації функціонування добровольчих формувань та їх матеріально-технічного забезпечення.

Громади півночі Одещини зміцнюють свою територіальну оборону
Громади півночі Одещини зміцнюють свою територіальну оборону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *