Російське рабство: окупанти на Херсонщині змушують фермерів рити окопи та віддавати урожай

У окупованих росіянами регіонах України про дотримання прав людини не йдеться. Викрадення, катування, ґвалтування та вбивства – невід’ємні супутники російської армії. Також окупанти запроваджують рабські закони для фермерів. Зокрема, на Херсонщині аграріїв змушують власною технікою копати окопи. Загарбники дозволяють фермерам сіяти лише певний перелік культур, повідомляє SEEDS.

“Рашисти фактично запроваджують рабство для українських агровиробників. На Херсонщині російські окупанти дозволили аграріям сіяти тільки зерно і соняшник та вимагають, щоб фермери погоджувалися безоплатно віддавати більшість майбутнього врожаю загарбникам. У Чаплинському районі рашисти примушують аграріїв своєю технікою копати окопи. Окупаційна влада так званої “ЛНР” у Сватівському районі закликає фермерів розпочати посівну. Майбутній врожай буде націоналізовано на користь росії, лише невелика частка залишиться фермерам”, – зазначила українська омбудсменка Людмила Денісова.

Також окупанти продовжують викрадати аграрну продукцію. Лише за останній тиждень з Херсонщини до Криму вивезли понад 40 тонн редиски та капусти.

Крім того росіяни вагонами вивозять награбоване зерно. Днями у Новоолексіївці на Херсонщині вони пограбували елеватор. Кілька днів тому в Криму запрацював морський термінал з перевалки зерна, власних запасів якого на півострові просто не існує. Кілька тижнів тому рашисти вже викрали зерно з Бердянського порту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *