Олена Толкачова “Гайка” – відома волонтерка, яка створила унікальну Патронатну службу, яка займається допомогою пораненим бійцям та сім’ям загиблих.
“Волонтери – ті, на кого спирався Майдан, а потім і фронт у 2014 році. Одна з них – Олена Толкачова (Гайка), керівник Патронатної служби полку “Азов”. 7 років тому Гайка створила унікальну систему супроводу, допомоги пораненим та піклування про родини загиблих”, – пише у своєму телеграм-каналі Лідер Азовського Руху Андрій Білецький
Річ у тім, що Вікіпедія блокує статтю про цю людину на своєму ресурсі, начебто за те, що в інтернеті недостатньо висвітлена діяльність Олени.
“Закликаємо наших читачів та журналістів приєднатись до флешмобу та підтримати Олену Толкачову розмітивши на своїх ресурсах посилання на її статтю. Інформаційна війна яку ми маємо перемагати! #Гайка_у_Вікі“, – закликає на своїй сторінці у facebook Валерій Ладомир.
Олена створила та організувала унікальну систему супроводу й допомоги пораненим, а також програму піклування про родини загиблих.
“Цьому підрозділу нема рівних на всій лінії фронту й в тилу. Для того, щоб організувати роботу цього відділу, Гайці не знадобились квоти, гранти й інша лівацька маячня для ущемльонних”, – пише в своєму телеграм-каналі ветеран полку «Азов», громадський і політичний діяч Сергій Тамарін.
Така патронатна служба немає аналогів в інших добровольчих формуваннях. А тим більше в державних структурах.
“Хто сумнівається – може перепитати поранених азовців. Доречі, в міру своїх сил Патронатна служба намагається допомагати й добровольцям, про яких держава не піклується в принципі (ДУК ПС, УДА, ОУН). Тому стаття про організатора такої служби у Вікіпедії має бути обов’язково”,- написав у своєму телеграм-каналі “Nотатки Крука” Микола Кравченко, український націоналіст, історик і ветеран
Редакція сайту “Сила Громад” також підтримує Олену Толкачову, бо ми вважаємо, що про неї має знати якомога більше людей.
Приєднуйтесь #Гайка_у_Вікі