У Подільську урочисто зустріли з Донбасу батальйон «Київська Русь». ВІДЕО

22 липня у місті Подільську на Одещині відбувся урочистий мітинг з нагоди зустрічі військовослужбовців 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», які повернулися з виконання бойового завдання в зоні ООС на Донбасі до місця постійної дислокації.

Про це повідомила пресслужба РДА.

Київська РусьУ заході взяли участь голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко, керівництво районної ради, міста Подільська, Куяльницької сільської ради, представники підприємств, установ та організацій, ЗМІ, військовослужбовці військових частин, члени їх сімей.

«Любити Україну потрібно так, як любите її Ви! Своїми мирними буднями на Подільщині ми зобов’язані Вам, наші захисники! Служба в ЗСУ сьогодні вкрай важка, особливо на передовій нашої України. Нелегкі випробування випали на долю особового складу батальйону. Дякуємо за вашу стійкість, мужність та героїзм. Вітаємо вас та членів ваших родин з поверненням додому живими та здоровими», – звернувся до учасників мітингу Михайло Лазаренко.

За успішне виконання бойового завдання щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, солдати і офіцери батальйону нагороджені почесним грамотами Подільської РДА.

ВІДЕО – Світлана Зелінська:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *