З 15 червня розпочато розмитнення “євроблях”. ВІДЕО

В Україні з вівторка, 15 червня, почала діяти нова пільгова формула щодо розмитнення «євроблях», що в’їхали на територію України до кінця 2020 року.

Відповідний закон №1402-IX був ухвалений Радою у квітні.

Йдеться про розмитнення автомобілів, які порушили митне законодавство і були ввезені в Україну до 31 грудня 2020 року.

Формула розмитнення не залежить від вартості машини, враховується її вік, об’єм і тип двигуна. Базова ставка буде коливатися в діапазоні від нуля до 150 євро. При цьому ставка встановлена ​​на рівні не вище 1000 євро.

Закон пропонує протягом 180 днів з моменту набуття чинності розмитнювати автомобілі за такою формулою: Ставка = ставка базова + Vе + Fе.

Тут ставка базова – ставка податку в євро за один транспортний засіб, який визначається виходячи з кількості років, що минули з року виготовлення машини, до року визначення ставки податку. Vе – ставка податку в євро за одну штуку транспортного засобу.

Також буде діяти обов’язковий внесок – 8500 гривень. Якщо власник передумав, або йому невигідно розмитнювати, він все одно повинен сплатити 8500 гривень до держбюджету, щоб протягом пів року вивезти його за кордон.

Якщо до 15 листопада цього не буде зроблено, доведеться заплатити штраф 170 тисяч гривень.

Також, згідно із законом, учасник бойових дій може розмитнити євробляху за новою процедурою протягом 270 днів, за умови документального підтвердження його перебування понад 90 днів безпосередньо на території проведення операції Об’єднаних сил з дня набуття чинності закону.

Більше деталей про розмитнення і можливе кредитування для громадян, які не мають коштів на розмитнення авта, у ВІДЕО від “Авто Євро Сила”:

ФОТО – УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *