У Затишанській ОТГ відновила роботу спортивна школа

З 10 липня після тривалого карантину відновила свою роботу комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Затишанської ОТГ, що в Одеській області.

Про це повідомляє офіційний сайт Затишанської об’єднаної громади.

Директор ДЮСШ Юрій Кущенко розповів, що наразі діє чотири секції: вільна боротьба (тренери Олександр Корак та Василь Васильєв), футбол (Вадим Делієргієв), легка атлетика (Сергій Гуркуш), шахи, шашки та настільний теніс (Олег Демчук).

Тренування з рухливих видів спорту проводяться на території спортивного комплексу, що збудований біля Затишанської школи, а заняття з шахів, шашок та настільного тенісу – в приміщенні Будинку культури.

Найбільшу популярність серед юних жителів громади мають тренування з вільної боротьби та футболу. На ці заняття приходить до тридцяти дітей, тож доводиться розділяти їх на групи.

Загалом, громада повністю забезпечила ДЮСШ необхідним спортивним інвентарем, у тому числі придбала якісний борцівський килим, – розповіла начальник Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської ОТГ Олена Мирзакірова.Єдина проблема – відсутність приміщення, тому заняття проводяться на базі Затишанської школи. Щоб вирішити проблему, ми плануємо реконструювати будівлю колишньої котельні, що розташована біля шкільного спортивного комплексу. Тут будуть борцівська зала, кабінет директора ДЮСШ, зручні роздягальні, душові і всі інші зручності для наших юних спортсменів”.

Привітав з відновленням спортивного життя маленьких мешканців і голова громади Геннадій Топольницький:

“Більшість наших хлопців дуже захоплені спортом. Намагаються проводити багато часу на території спорткомплексу Затишанської школи. З натхненням сприйняли тренери і директор ДЮСШ звістку про відновлення своєї роботи. Все просто втомилися від “дистанційки”. Дорогі хлопці, все для вас! Тільки не забувайте дотримуватися порядку на стадіоні”, – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *