Транспортний апокаліпсис: одесити блокують тролейбуси й трамваї

В Одесі люди масово перекривають рух міського транспорту через обмеження, запроваджені у зв’язку з карантином для уникнення поширення коронавірусної інфекції. У тролейбуси та трамваї почали пускати лише по 10 осіб.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як зазначається, напередодні комунальники оголосили про зниження ліміту на одночасну кількість пасажирів, що перевозяться – з 20 до 10 осіб.

За даними ЗМІ, водії отримали суворий наказ – у разі, якщо в салон зайшло понад 10 осіб, залишатися на місці і нікуди не їхати. Багато машин навіть не зупиняються на зупинках, оскільки вже мають максимальну кількість пасажирів.

Унаслідок цього люди почали масово блокувати тролейбуси та трамваї, переважно протести спалахують у віддалених від центру районах міста – Київському, Суворовському, Малиновському.

Подекуди люди навіть погрожують водіям зброєю. Так, відомо про щонайменше два випадки: водію трамвайного маршруту №20 і тролейбусного – №10.

Наразі на зупинках громадського транспорту перебувають співробітники безпеки підприємства, які намагаються заспокоїти людей і провести роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу

Припиняється робота метро і скасовується сполучення між областями: в Україні через COVID-19 офіційно посилено карантинні заходи
метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *