“Готові платити по $25 тис. на місяць”: з’явилося відео, де очільниця одеської податкової намагалась підкупити прокурора

Зловмисницю “вели” з грудня 2019 року. На відео, яке виклало НАБУ, керівниця Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталя Чеботарьова пропонувала 25 тисяч доларів хабаря керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури. 

На відео зафіксовано, як спочатку Чеботарьова озвучила обіцянку надати неправомірну вигоду в розмірі 25 тисяч доларів керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури:

Керівник тобто, 25 (мова йде про суму у 25 тисяч доларів неправомірної вигоди – НАБУ). Вона більше не буде підвищуватися або може зростати в залежності…

Чеботарьова – Я думаю, що вона буде підвищуватися, тому що у нас зараз тільки починається.

Керівник – Ні, Наталя, щоб потім, щоб говорити, що коли говорили тоді в середу, ці 10% просто (йдеться про те, що обіцяні 25 тисяч доларів ймовірно складають 10% від загальної суми неправомірної вигоди, зібраної з підприємців області – НАБУ).

Крім того, на відео зафіксовано, як Чеботарьова розкриває ступінь «взаємодії» з іншими правоохоронними органами регіону.

Керівник – Так, дивіться, ми обговорювали. З ДБР у вас, ви закриваєте ситуацію. Чеботарьова – Я не буду просто по службах говорити. По інших службах у нас нормально, все добре. Але з ними теж домовились.

Керівник – Я маю на увазі з СБУ.

Чеботарьова – Ми не будемо, так, вас підставляти в цьому питанні.

Як повідомили в НАБУ, правоохоронці затримали керівника регіонального главку одеської Державної податкової служби за спробу підкупу працівника прокуратури. Як повідомила прес-служба відомства, в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби однієї з областей викрили на пропозиції і наданні 25 тисяч доларів хабаря керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури.
Як стало відомо, йдеться про затримання керівника Головного управління ДПС в Одеській області Наталії Чеботарьової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *